Květen 2007

Prodlužuji podávání přihlášek do SONC

31. května 2007 v 14:57 News
Ach jo..zatím mi podali přihlášku do soutěže o nej colorku pouze 2 lidé,potřebuji jich aspoň 5 tak clickněte a přihlašujte se plz ;)


Bleskovka č 5.

30. května 2007 v 15:31 Bleskovky
1.Co v Tobě vzbuzuje tento obrázek?
2.Líbí se ti EMO styl?
3.vypiš alespoň 2 hudení kapely,které jedou ve stylu EMO
4.seš EMO?
5.Chceš se přihlásit na mém blogu do soutězě o nej colorku? (pro ty co chtějí klikněte sem)
6.A chceš klikací ikonku tvého blogu,nebo diplom?
tentokrát vyhrávají všichni,dokud se neobjeví další bleskovka ;)

Diplomy za Bleskovku č 4

30. května 2007 v 14:44 Bleskovky
Tady jsou diplomy ↓ P.S:nezapomeňte se přihlašovat do soutěže o nej colorku právě zde diky

Soutěž o Nej Colorku

26. května 2007 v 12:16 Soutěže a Anketky
Já vim,jsem hrozně hrozná,že hned po ukončení semhle dávám další soutěž "soutěž o nej colorku".
Bude se kolorizovat tento obrázek :
použijte svou kreativitu a hlavně photofilre (viz klikni sem →http://greenda.blog.cz/0705/c0-0rky←)
Přihláška:
1.jméno nebo přezdívku
2.věk
3.webovku
a spolu s tím zkolorizovaným obrázkem to odešli na greenda@atlas.cz Moc se těším na vaše výtvory :)Přihlášky můžete posílat do pátku 1.6 2007

Soutěž o Nej Blog - Vyhodnocení

25. května 2007 v 13:24 Soutěže a Anketky
Na 3.místě skončila teruli s počtem 2 hlasů,gratuluju:o)dostáváš ode mě DIPLOM
Na 2.místě s počtem 7 hlasů skončila teryseeek,gratuluju:o)získáváš ode mě DIPLOM+klikací IKONKU(kterou si z mého blohu můžeš zkopírovat)
A na 1.místě skončila Kačíík s 9-ti hlasy,taky gratuluju:o)dostáváš ode mě DIPLOM+Klikací IKONKU+návod jaxi můžeš tuhle ikonku zhotovit sama(ten navod ti pošlu po ICQ)
P.S:další Výhry se brzo dostaví ;)
TADY JSOU DIPLOMY:
TADY JSOU IKONKY:

Fall Out Boy

23. května 2007 v 19:44 Online Hudba

Olsenky

23. května 2007 v 19:33 Olsenky
Dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen se narodila 13.6.1986(v pátek).Mary-Kate se narodila o 2 minuty později než Ashley.Přesněji:Ashley v 8:24 a Mary-Kate v 8:26 hodin.Matka se jmenuje Jarnette Olsen,otec David Olsen,starší bratr Trent Olsen a mladší sestra Ellizabeth.Rodiče se ale v roce 1995 rozvedli a otec se znovu oženil a Mary-Kate a Ashley přibyla do rodiny nevlastní matka a dva nevlastní sourozenci.Sestra Taylor a bratr Jake.Mary-Kate a Ashley se v září přestěhovaly z Los Angeles do New Yourku,kde mají každá svůj byt.Momentálně studují na vysoké škole na New Yourské universitě.Do konce studijí jim zbývají ještě dva roky.Pak by chtěly mít už normální život.Mary-Kate by ráda byla profesionální jezdkyně na koni a Ashley by chtěla být tanečnicí.Celkově natočily 14 filmů,kde hrály hlavní roli a 2 filmy ve kterých měly pouze vedlejší role a ukázaly se tam jen krátce...Ještě natočily tři seriály a také 9 hudebních CD.

Colorky

23. května 2007 v 19:05 Vytvoř si...
Tak teď jsem se rozhodla sem hodit prográmek,který se vám bude hodit :o).Je to PHOTOFILTRE,který si zde můžete stáhnout v češtině..určitě sem v dohledné době dám soutěž o nej colorku,tak můžete trénovat..
Tady je návod aby jste věděli jaxe s tím programem dělá..
Nejdříve si do počítače uložte nějaký černobílý obrázek, nebo si ho udělejte v Photo Filtru z barevné fotografie.(nějaké jsou pod textem)
  • Otevřete obrázek
  • Na pravé straně je sloupeček s různými nástroji. Zvolte laso
  • Teď lasem obtáhněte tu část obrázku kterou chcete vybarvit.
  • Zvolte barevný nádech a vyberte si barvu jakou chcete použít.
  • Uložte
Hotovo :o)

Bleskovka č 4.

22. května 2007 v 20:18 Bleskovky
1.Jak se jmenuje?..napovim,že je zpěvačka (Avril to neni..)
2.Napiš alespoň 3 songy,které nazpívala
3.Byla někdy v Praze? ANO/NE
4.Jaký máš na ni názor
5.Co chceš na DIPLOM?

Linsay Lohan

22. května 2007 v 19:50 Lindsay Lohan
Lindsay se narodila 2.7.1986,stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem bude komedie Confessions of A Teenage Drama Queen.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru....

Moe Ikonky

22. května 2007 v 16:26 Moe Tvorba

Něco o Emu x)

20. května 2007 v 13:36 | z Encyklopedie Wikipedie |  Emo
Emo je americký slangový výraz označující styl oblékání nebo hudby, nebo též nešťastný a melancholický stav mysli. Jako emo jsou také označování členové "emo scény" a osoby zapadající do příslušného stereotypu.

Historie
Od poloviny osmdesátých let byl výraz emo používán výhradně pro hudební styl inspirovaný tehdejší washingtonskou scénou. Když se hudba koncem devadesátých let dostala do povědomí širšího publika, začalo slovo nabývat dalších významů.
Původ výrazu samotného je nejasný. V roce 1985 členové skupiny Rites of Spring poznamenali v interview pro časopis Flipside, že je někteří fanoušci začali označovat jako "emo", údajně podle emocí, které skupina ukazovala při svých vystoupeních. V následujících letech bylo "emo" vnímáno jako zkratka z "emotive hardcore", či "emotional hardcore", čímž byl tehdy druh hudby označován.
V dnešní době je slovo emo používáno v širším významu, a je často považováno za zkratku slova "emotivní". Po roce 2000 začaly hudební skupiny jako Dashboard Confessional popularizovat dramatičtější a osobnější "emo" styl, jehož texty daleko více oslovovaly teenagery, poprvé zakoušející životní a vztahovou frustraci.
Spolu s tím začala být hudba známější, a "emo" začalo být okolím používáno jako termín pro přehnané melodrama či ublíženost. Na fanoušky pak často mířily věty jako "nebuď tak emo" či "vzmuž se, emo děcko" vyjadřující dojem, že se berou příliš vážně.
Když začala velká vydavateství zařazovat podávat skupiny jako "emo", postupně se sjednotily i zpočátku různé styly jejich prezentace. S tím začal být s emo spojován styl skupin jako My Chemical Romance nebo Panic! at the Disco, a to včetně černého líčení očí a dlouhých vlasů, zakrývajících oči, i když ti už mají s prapůvodním emem jen málo společného.

Móda a kultura
Jako emo jsou označovány dva různé styly oblékání. První vychází z "indie emo" scény devadesátých let, a má vazby na indie rock a punk rock. Zahrnuje oblečení obnošeného vzhledu, typicky v khaki barvách. Trička bývají menší, s potiskem ve stylu osmdesátých let. Tašky a batohy bývají zdobeny špendlíky a odznáčky různých kapel.
Druhý populární styl je tmavší a vyznačuje se narovnanými vlasy obarvenými na tmavo (typicky černou, červenou, nebo nějaký nepřirozený odstín tmavé barvy). Muži nosí upnuté kalhoty, obvyklý je piercing rtů či obočí a tmavý makeup (u žen i u mužů; nejvýraznější je černá tužka na oči, ale vyskytují se i červené oční stíny). Častým doplňkem jsou brýle s tlustými tmavými obroučkami, které občas nosí i jedinci kteří brýle nepotřebují.
Oblíbenou obuví jsou kotníčkové tenisky nebo skate boty.
Přestože "emo" označuje jak oblékání a postoje fanoušků emo scény, tak i původní hudební styl, jsou od sebe tyto dva významy značně vzdáleny. Emo jako hudební styl dlouho předchází slangovému označení "emo". Současně je mnoho dnes aktivních hudebních skupin označováno jako "emo" zhusta jen proto, že se jejich styl oblékání shoduje s významem slangového výrazu.
Častým stereotypem je asociace ema se sebepoškozováním, zejména pak podřezáním zápěstí, což může být do značné míry způsobeno "emo" texty, které o sebepoškozování nezřídka mluví.

Emo jako urážka
Výraz "emo" je v posledních letech také používán na Internetu jako urážka, vztahovaná na jedince jevící se jako psychicky labilní nebo rozebírající své osobní životy na veřejných diskusních fórech. "Emo" také bývá používáno k označení depresivních pocitů. U Emo jedinců se taky poměrně často vyskytují sebedestrukční slony jako např:řezání žil apod.

Moje Colorky

20. května 2007 v 12:46 Moe Tvorba
" alt="njn..nepovedla se [?]" class="center"]

Emo Doplňky

18. května 2007 v 21:15 | www.e-m-o-b-o-y.blog.cz |  Emo
Začněte s EMEm třeba od tkaniček;)
ATD...

Linkin Park v Praze

18. května 2007 v 16:47 Linkin Park
Tak 12.6. 2007 budou v Praze LINKIN PARK!!!(pak sem dopíšu podrobnosti)...Tady si můžete poslechnout super novinku od nich ;)

Soutěž o Nej Blog - 2 Kolo

18. května 2007 v 14:46 Soutěže a Anketky
Tak do 2. kola postoupili tihle 3
3.teruli
www.teruli12.sblog.cz
13 let
4.Kačíík
www.KackaAlik.blog.cz
11 let
5.teryseeek
www.teryseeek.blog.cz
13 let
Držím palce ať vyhraje ten nej:) P.S:Hlasujte do příštího pátku 25.5.2007-máte na to týden;)Bleskovka č 3.

11. května 2007 v 21:25 | Greenda |  Bleskovky
1.Co to je za skupinu?
2.Jak se jmenuje frontman (zpěvák)téhle skupiny?
3.V jaké soutěži nedávno byli?
4.Uspěli v ní?
5.Líbí se ti tato skupina?
6.Co chceš na diplom?
(vyhrávají pvní 3)