Červen 2007

Bleskovka č 12.

30. června 2007 v 21:57 Bleskovky
1.Jaké bylo vysvědčení
2.Co chystáš na prázdniny?
3.Nepřeháním to s těmi bleskovkami?
4.O čem bych mohla napsat následující článek?
5.Jak často chodíš na můj blog?
6.Nechceš spřátelit blogy?
7.Chceš Diplom nebo klikací ikonku?
8.Co na něj/ni


Guano Apes

30. června 2007 v 14:25 Online Hudba

Bleskovka č 11.

30. června 2007 v 12:31 Bleskovky
1.Jaxe jmenuje?
2. Jaxe jmenuje skupina,ve které působí?
3.Vypiš další 2 z téhle skupiny
4.Líbí se tí?
5.Co posloucháš za styl muziky?
6.jaxe ti zdá můj blog?
7.Co na Diplom?(kdo nenapsal,davam EMO!):D
Vyhrávají všichni:D


Moe new Básně

28. června 2007 v 12:13 Básničky
DEPRESIVO
Nechápu Tebe a nechápu svět,
Nechci už nikdy okusit to co teď.
Svět je temný a ošklivý,
V tomle světě už nechci žít.
Každý je šťasten,
Jen já mám v srdci osten...
Hluboko,hluboko zaražen je,
S tím se nedožiju neděle.
Nežiju,jen přežívám..
Když blbou náladu mívám.
Osud je krutý,
Já to vím
Snad nad tou depkou zvítězím..
Đ€pk@
Všechno je na oběšení,
Tahle myšlenka se nikdy nezmění
Jednou je vzlet,
A někdy pád..
Ach už je to tak.
Chodila jsem se hlavou vztyčenou
Teď jsem řekla jen..naschledanou.
Nikdy dne a noci nebude,
Kdy tohle zlo pomine.
Deprese se mě zžírá,
A já pomalu umírám.
Tohle se už nezmění,
Všechno je lež a trápení...

Soutěž o Hlášku Měsíce

27. června 2007 v 17:03 Soutěže a Anketky
Mám pro vás další soutěž to o hlášku měsíce jaxte si přečetli;)Tady je vzor jak by to mělo vypadat:
Vyberte si jakýkoliv motiv,je to jen na vás:)Ale ani obrázek ani hláška nesmí být vulgární!!Jinak "to"nezveřejnim! a A tady je přihláška:
Přihláška:
1.přezdívka
2.tvoje webovky
3.věk
To odešli spolu s obrázkem na: greenda@atlas.cz
Těším se na vaše výtvory a mimo to,přihlášku můžete poslat do pátku 6.července:)

My Diary

26. června 2007 v 18:41 O mě
26.6.2007
Vše je uplně supééér,škola se chýlí ke konci,neučíme se,máme zkrácené vyučování....Taky je léto,teploučko a ty barvy jak kolem září,to by si ani "ti" na severním polu nedokázali vybavit:D....Ale já mám tento týden mrazivou náladu..ani byste netušili jaxem blbá,a to je mi líto..Být celé ty roky s falešnou kámoškou,je jako byste jedli a pořád byste neměli dost...Možná,že vás taky někdo zradil,ale mě to úplně vzalo,pač jsem pro ni dělala všechno a ona pro mě nic..nikdy....A ještě chodila za mými zády za jinýma kámoškama,a pořád mi kecala,že je se mnou...z téhle depky mě asi dlouho nikdo nevytáhne,ale třeba jsem se k ní chovala až moc mile,a ona toho využívala..no co byste na to řekli vy?

30 Second to Mars

26. června 2007 v 16:30 | www.lordifinove.blog.cz |  30 Second To Mars
V roce 1998 založili kapelu Jared Letov a jeho bratr Shannon v jižní Californii.Napřed hrávali jen rodině,příbuzným a přátelům.Později se k nim připojil Matt Wachter.Pak se tam vyměnilo několik kytarystu(jako Kevin Drake nebo Sono Bixler),ale nakonec tam zůstal Tomo Milicevic.
I když je Jard Leto Hollywoodským hercem,tak to nevyužívá k prosazování kapely,a ani celá kapela to nechce zneužívat.
Jejich první album "30 seconds to mars" které bylo vydáno v roce 2002 mělo dobrou kritiku a bylo prodáno pouze kolem 100 000kusů.
"A beautifil Lie" bylo druhé album-vyšlo v roce 2005,na kterém kapela vyložila hodně úsilí.Kvůli super zvuku byli ve 4 kontinentech,zahrnujíc 5 různých zemí.,díky tomu bylo dovolovoleno Jaredovi jeho filmová kariéra.

Bleskovka č 10.

26. června 2007 v 16:07 Bleskovky
1.Kdo to je?
2.Tři písničky od ní
3.Máš ji ráda/posloucháš ji?
4.Tradičně mi dej hlásek zde pro Greenda
5.Poraď mi co mám dát na blog (jsem v koncích)
6.Nechceš se mnou spřátelit blog?
7.Chceš Diplom nebo klikací Ikonku?
8.Co na něj/ni?


Bleskovka č 9.

25. června 2007 v 14:41 Bleskovky
1.Co je to za kapelu?
2.Dvě písničky od nich
3.Dej mi hlas tady pro Greenda
4.Jaxe ti páčí můj blog?
5.Tvoje křestní jméno
6.Co chceš na diplom? (P.S:kdo nenapsal dám mu nějaký EMO :D)Hudba na Blog

24. června 2007 v 17:06 Vytvoř si...
Skoro všichni na blogu mají hudbu a ty ne?je ti blbé se zeptat a čekáš na návod,o který by ses nemusel/a doprošovat?Tak tady je↓(snad ho pochopíte,složila jsem ho sama)
1.jdi na www.imeem.com
2.Nahoře je vyhledávač písní(interpretů)
3.Do ní zadáš "tvou"píseň a klikneš na "search"
4.Potom musíš se zaregistrovat jinak "tvou" píseň nedostaneš
5.Jak se zaregistruješ zobrazí se několik "tvých" písní v různém zpracování
6.Nějakou si vybereš a klikneš na ní
7.Jak se zobrazí uvidíš pod ním kody,klikneš na ten vlevo
8.U něj je okýnko"auto play"ten zaklikni
9.A celý kod zkopíruj
10.V blogu klikneš naVložit video nebo Flash animaci
11.Zobrazí se ti nové okno,do kterého vložíš předem zkopírovaný kod
12.Potom klikneš dole na "Vlozit do textu"
13.Objeví se ti cca "velké modré F"
14.A nakonec dáš "Uložit a dokončit" nebo "hned zveřejnit"

Simple Plan

24. června 2007 v 11:55 | http://domishek.blog.cz |  Simple Plan
Historie skupiny Simple Plan začíná skoro v polovině devadesátých let, kdy bubeníkovi Chucku Comeau a zpěvákovi Pierru Bouvier 13 let a byli v punk-rockové kapele, která pořádala turné po celé Kanadě - Reset.
"Pierre a já jsme přátelé po dlouhou dobu," říká Comeau. "Hráli jsme spolu ode dne, kdy jsem dostal svoje první bubny." Reset vydalo své první album roku 1997, ale další rok Comeau odešel z kapely, aby se více koncentroval na své studium.
Později byl tento bubeník přitahován stále víc a víc muzikou, až v roce 1999 začal hrát se svým starým přítelem ze střední školy - kytarista Jeff Stinco. Sebastien Lefebvre, další přítel a kytarista se k nim byl brzy také přidal a kapela byla zrozena. Jediná věc, která jí chyběla byl zpěvák. "Hledali jsme," vzpomíná Comeau. "Známe miliony lidí, ale čím víc jsme o tom přemýšleli, tím víc jsme přicházeli na to, že potřebujeme v kapele Pierra. Mezitím byl Pierre nespokojen s Reset, kde měl čtyři povinnosti a ještě k tomu zpívání. "Chtěl jsem to vzdát, jít zpátky do školy a zapomenout na muziku," řekl Bouvier. "Pak jsem se jednu noc setkal s Chuckem na koncertě Sugar Ray v Montrealu a on byl jako: "Mám tuhle novou skupinu a hledáme zpěváka." Šel jsem tam a viděl jsem je zkoušet a jejich song byl nový a moderní, takže jsem si řek, že si dám ještě jednu šanci."
Kluci začali vytvářet punk-popové songy - ale pořád byli neúplní. "Říkali jsme si, že pořád ještě nám něco chybí," řekl Bouvier, "ale co jiného můžeme dělat? Říkali jsme si, že by bylo skvělé mít větší vzájemné působení mezi námi a veřejností, takže jsme se rozhodli přidat k sobě ještě jednoho člena." David Desrosiers se k nim přidal - zpěvák/bassista, který nahradil Pierrovo místo v Reset, který přijal nabídku přidat se k Simple Plan.
"Chtěli jsme být odlišní a mít víc pohybu na pódiu," řekl Comeau. "Naše koncerty jsou víc o skákání, bytí v pohodě a být šílení. A protože máme tři lidi s nádhernými hlasy - Pierre, David a Seb - chtěli jsme se zaměřit na tři vícehlasy a snažili jsme se udělat tím něco svého vlastního."
Těchto pět kluků udělalo hodně demo nahrávek a začalo hrát na punkových show pro všechny věkové skupiny, na festivalech jako Vem's Warped Tour 2001, Edge Fest II a Toronto's Snow Jam. "Vždycky jsme milovali tu energii a sílu punku," vysvětluje Comeau. "Takže každý náš song, který jsme napsali, měl zobrazovat tuto dimenzi. Jinak bychom byli znudění. A když jsou naše songy nakažlivé, nikdy nejsou opravdový pop. Vždycky jsou moc intenzivní." "Poté, co jsme dopsali většinu našeho prvního CD, uvědomili jsme si, že máme dost nakažlivých songů s velmi smutnými a emočními texty," říká. "Našli jsme v tomradikální kontrast. Je tu hodně lidí kolem, co nejsou uspokojení tím, co se děje v jejich životech a to je to samé pro nás. Je to opravdu velmi těžké dospět a zvyknout si na to, když jsi ještě nedospěl. Všichni jsme mezi 23 a 27 lety, ale pořád se cítíme velice mladí. Protože jsme v kapele, nikdy neopustíme naše roky, kdy nám bylo náct." "V mé hlavě je mi pořád 17 let," souhlasí Bouvier. "My víme, čím procházejí děti, protože jsme prošli tím samým a pořád, takže víme, jak je to těžké. Chceme cítit, že jim to říkáme, pro ně. Je to báječný pocit dostat dopis nebo e-mail od někoho, kdo nějak souvisí s našimi songy a říkajíc: "Wow! Zpíváte přesně to, co cítím!"
Jejich album No Pads, No Helmets… Just balls bylo nahráno v Torontu producentem Arnoldem Lanni (Our Lady Peace, Finger Eleven). Album obsahuje i zvláštní hosty - Joel Madlen z Good Charlotte a Mark Hoppus z Blink 182. V roce 2002 jeli kluci na turné k podpoření spého alba. "Prostě chceme hrát každý den," říká Comeau. "Řekl jsem každému, kdo s námi pracuje <"Nepotřebujeme žádné volné dny"> Je to jak říká náš název Simple Plan. Jenom jsme měli tento jednoduchý plán, že chceme jít na turné a setkávat se s lidmi a vytvářet nová přátelství a jenom se podívat, kdo má naší kapelu rád. V roce 2004 vydali svoje druhé album Still Not Getting Any …, 26. října.
Říkají, že jsou na tomto albu mnohem víc dospělejší, protože na jejich posledním CD měli songy staré čtyři roky, kdy neměli moc hudebních zkušeností, ale říkají, že jsou stále ti samí staří pitomci.

Test-Tvůj věk a čokoláda

23. června 2007 v 16:19 Kravinky
TVŮJ VĚK A ČOKOLÁDA
NEPODVÁDĚJ,A NEPODÍVEJ SE NA KONEC TESTU!
Celý test ti nezabere ani minutu.Počítej hned jak čteš text...Ovládni se,počítej a nechtěj vědět co ti má vyjít.uvidíš,že se pobavíš a budeš překvapen.
1.Kolikrát za týden dostaneš chuť na čokoládu?(číslo musí být větší než 0 a menší než 10)
2.Vynásob toto číslo 2(dostaneš sudé číslo)
3.Přičti 5
4.Výsledek vynásob 50(počkám.asi si vezmeš k ruce kalkulačku)
5.Pokud jsi v roce 2007 už slavil narozeniny přičti 1757,pokud ne,přičti 1756
6.Teď odečti rok svého narození (čtyřmístné číslo)
Výsledek je trojciferné číslo.První číslice udává,kolikrát týdně máš chuť na čokoládu.Další dvě číslice jsou...TVŮJ AKTUÁLNÍ VĚK (Ano i tvůůůůůj!!!!)
ROK 2007 JE JEDINÝ DO SKONÁNÍ SVĚTA,VE KTERÉM TENTO VÝPOČET PLATÍ!!!

Emo Pozadí - "Black and Red"

23. června 2007 v 14:01 Emo
Chceš víc pozadí?klikni na "celý článek"

Bleskovka č 8.

22. června 2007 v 20:16 Bleskovky
1.co je to za skupinu?
2.kterého člena máš nejraději?
3.Byli v Praze?
4.co říkáš na můj blog?
5.hlasuj tady pro Greenda
6.Chceš diplom nebo klikací ikonku?
7.co na něj/ni?