Červenec 2007

Potvrzeno!GD v Simpsons Movie !

31. července 2007 v 14:48 | zveřejněni níže |  O Green Day
Njn..jak už jsem psala k članku "$łmp$0n$ M0vł€" musm to i napsat ke "♥Gr€€n Đay♥"Páááč mojí milovaní GD tak opravdu vystoupí!
Green Day se objeví ve filmu The Simpsons Movie!!Bylo to potvrzeno v MTV news společností společností Reprise a mluvčím Fox studia na konci února, když se poprvé na internetu objevil trailer pro tento film. Obsahuje kraťoučké záběry, kdy Green Day padají z převracejícího se podia. Bohužel však nebylo prozrazeno, jakou roli skupina ve filmu sehrála.-Tohle se objevilo na strankách www.greenday-cz.com
Bohužel neumím moc dobře anglicky abych vám to přeložila,ale přesto to tu dám:
05/09/07
Simpsons Movie

The Simpsons movie cast discusses Green Day's appearance in film with MTV... and they didn't tell them much of anything we didn't already know!Check it out here! -Tohle se objevilo na oficiálkách tedy na www.greenday.com
O něco později na téže stránkách:
05/26/07
The Simpsons
In addition to appearing in The Simpsons Movie, Green Day has recorded their own version of The Simpsons theme, which will be released on July 24 the three different ways: Warner Bros. Records will put out the single in the US, Fox Music will make a digital score album available through foxmusic.com and Extreme Music will release 25,000 doughnut cases to US retailers.
Tady je trailer na kterém by měli být na vteřinku zachyceni:
No a taky pár podrobnějších fotek které jsem našla na http://gordveeny.blog.cz

Simpsons Movie

31. července 2007 v 13:09 | http://simpsons.tym.cz a http://www.greenday-cz.com |  Simpsonovi
Tak jsme se konečně dočkali - Simpsonovi po 18 let vysílání míří i do celovečerního filmu. Bude se jmenovat Simpsons Movie (český distributor jej přeložil do češtiny jako Simpsonovi ve filmu) a jeho světová premiéra má podle plánů proběhnout 27. července 2007.
Všichni budou spokojeni
Simpsonovi jsou stále velice populární, a není proto divu, že se toho rozhodl FOX využít. Proč nenatočit celovečerní film, který si nenechá ujít žádný fanoušek OFF? Vyděláte několik milionů, či spíše miliard dolarů, budete spokojeni a fanoušci budou také spokojení, protože na film čekají už několik let.
Proč ale až teď?
Simpsonovi jsou sice nazýváni jako stálice televizní obrazovky (v USA v době psaní tohoto článku běžela již 18. série), ale nebudeme si nic nalhávat - to úplné nej mají již za sebou. Třeba podle názoru kamaráda-simpsonologa přišel vrchol seriálu někde kolem 10. řady. Vysvětlil to jednoduše - v té bylo už byl seriál konečně "rozjetý" a ješte scénaristé měli dostatek inspirace.
Podle některých nejnovější díly (mám na mysli 15. řadu, která běží premiérově na ČT) jsou pouhým stínem epizod minulých. Proč neudělat tedy film, kterého za dob největší slávy nebylo potřeba? Dost možná to byl plánovaný tah FOXu, který si film schoval jako pojistku na "chudé" časy.
Green Day? Že by?xD
Green Day se objeví ve filmu The Simpsons Movie!!Bylo to potvrzeno v MTV news společností společností Reprise a mluvčím Fox studia na konci února, když se poprvé na internetu objevil trailer pro tento film. Obsahuje kraťoučké záběry, kdy Green Day padají z převracejícího se podia. Bohužel však nebylo prozrazeno, jakou roli skupina ve filmu sehrála.
...Zítra tedy 1.8.2007 se jdu do kina taky mrknout na "SIMPSONS MOVIE"Já tyhle žlutý postavičky prostě zbožnuju,a taxe mocinky noc tešim :o)No a pak vám nezapomenu napsat jaký to bylo,ale předpokládám,že to bude suprový ;o)No a jestli tam maj být GREEN DAY,taxe radostí zbáznim:oD

Soutěž v Komentářích

30. července 2007 v 18:37 Soutěže a Anketky
Heh..říkáte si,že je to ohraný Image Hosted by ImageShack.us..no to vim taky,ale když vidim kolik málo komentářů tady zanecháváte,tak je mi z toho na nicImage Hosted by ImageShack.us..a přitom vás tady chodí hodně!A taxi to ověřim,jestli jen tak nakouknete a jdete pryč a nebo jste tu denně 4 hodiny v kuse a přesto nic nepísnete...Ale nebude to tak jednoduché.I "tahle" soutěž bude mít svá pravidla!(alespoň u měImage Hosted by ImageShack.us)A tady jsou↓
• Nesmíte "tam"psát nesmyslná;slova,písmena apod.Tohle okamžitě mažu!
• Nevydávejte se za cizí osobu tím,že si změníte nick(přezdívku)dokážu si ověrit vaši IP adresu
• Nesmíte psát svoje komentáře 2x či víckrát po sobě!
Na tyhle 3 body si dávejte pozor!A vyhrává každý 10-tý komentář,tak pište,pišteImage Hosted by ImageShack.usBleskovka č 17.

29. července 2007 v 16:16 Bleskovky
1.Z jakého filmu je obecně tato fotka?
2.Vypiš "filmová jména" těchto postav zleva do prava
3.Jaxe jmenuje poslední film z "této" série,který se objevil nedávno v kinech?
4.Zde hlásni pro blog,který se ti zdá nejlepší
5.Zde hlásni pro záhlaví (banner)který se ti nejvíc líbí
6.Chceš Diplom nebo klikací Ikonku?
7.Co na něj/ni?

The Rasmus

29. července 2007 v 15:10 | http://baruneczka.blog.cz |  The Rasmus
V roce 1994 vytvořili 4 kámoši ze střední školy kapelu pro školní besídku. Jejich vystoupení mělo úspěch a tak se rozhodli, že v tom budou pokračovat i mimo školu. Pojmenovali se RASMUS.
V roce 1995 jim vyšel první singl 1ST u nezávislého vydavatelství Teja G. Records.
V únoru 1996 podepsali smlouvu s vydavatelstvím Warner Finland a v květnu vydali Rasmus (tehdy ještě bez "The") své debutové album PEEP, které se stalo zlatým.
Během roku odehráli přes 100 koncertů, účastnili se festivalů ve Finsku, Rusku a Estonsku a měli veliký úspěch.
V květnu 1997 vydali další singl BLUE, který se stal zlatým a v srpnu vydali své druhé album PLAYBOYS, které se také stalo zlatým. Znovu odehráli přes 100 koncertů v rámci festivalů a v klubech a dělali předkapelu skupině Rancid a Dog Eat Dog. Vyhráli finskou obdobu cen GRAMMY jako BEST NEW ACT roku 1996.
V září 1998 vydali single LIQUID. Videoklip k této písničce so dostal do hitparády MTV Nordic Top 40.
V prosinci 1998 byla písnička LIQUID zvolena jako nejlepší píseň roku 1998 jak fanoušky tak i kritiky.
V únoru 1999 dělali Rasmus v Helsinkách předkapelu Garbage. Během roku odehráli asi 80 kocertů a účastnili se festivalů ve Finsku.
V srpnu 1999 vyhrál videoklip LIQUID cenu na Finnish Music Video Festival.
V říjnu 1999 dělali Rasmus na stadionu v Helsinkách 2x předkapelu skupině Red Hot Chili Peppers pro asi 12 000 lidí.
V roce 1999 Rasmus, vydali jejich třetí album Hellofatester.
Do kapely přišel bubeník Aki poté co od nich odešel Janne. Za zmínku stojí fakt, že Aki dříve prodával na koncertech Rasmus jejich zboží jako trička, plakáty, cd,...
V dubnu 2000 se Rasmus přejmenovali na THE RASMUS a podepsali smlouvu s vydavatelstvím Playground Music Scandinavia. Od května začali ve Stockholmu nahrávat nové album.
V únoru 2001 vydali The Rasmus ve Finsku singl F-F-F-Falling. Singl zůstal po 3 měsíce na prvním místě v žebříčku prodejnosti a stal se zlatým.
V březnu 2001 vydali The Rasmus ve Finsku album INTO. Dostalo se na první místo a stalo se zlatým.
Od dubna 2001 proběhlo turné po Švédsku, Dánsku a Norsku.
V květnu 2001 bylo album vydáno v Dánsku a skupina koncertovala po Finsku, kde se objevili na úplně všech festivalech.
V červnu 2001 byl vydán singl CHILL po celé Skandinávii a dostal se na 2. místo ve finském žebříčku prodejnosti. V srpnu je album vydáno ve Švédsku a Dánsku a v září v Německu.
V říjnu 2001 byli The Rasmus jako předkapela na skandinávském turné s HIM. Hráli zhruba pro 40 000 lidí. V listopadu dělali předkapelu švédským Roxette.
V roce 2001 vydali The Rasmus ještě album Hell of a Collection, na kterém byl výběr jejich největších hitů.
V roce 2003 vydali album DEAD LETTERS, které opravdu dobylo celou Evropu. Singl IN THE SHADOWS měl obrovský úspěch nejen ve Skandinávii, ale i ve zbytku Evropy - především v Německu, Rakousku, Polsku, ale i v České Republice a na Slovensku a dalších státech. V létě to byla jedna z nejhranějších písniček, The Rasmus byli zváni na nejrůznější akce, absolvovali turné po Evropě, poskytli nesčetně rozhovorů pro média a zařadili se mezi opravdové a uznávané rockové hvězdy. K této písničce natočili 3 videoklipy.
Vydali další singl + videoklip First Day of My Life, který jejich úspěch jen podpořil. Ve Skandinávii byl vydán i singl In My Life spolu s videoklipem, který se natáčel na Kubě. Dalším singlem k albu Dead Letters byla písnička FUNERAL SONG. Videoklip se natáčel v Rumunsku.
Posledním singlem a klipem je GUILTY.
Ke konci roku 2004 vydali své první DVD LIFE LETTERS. V roce 2005 vydali další album s názvem Hide from the sun. Vyšly singly No fear a Sail away. V tomto roce vyhráli Best Finnish Act v MTV music awards. Také se poprvé představili v České republice v pražském klubu Roxy. V únoru 2006 vyšel další singl z alba Hide from the sun "Shot".


Pictiky - Love♥

28. července 2007 v 14:39 Picty


Gwen Stefani

28. července 2007 v 14:19 | http://berusky111.blog.cz |  Gwen Stefani
Zpěvačka No Doubt Gwen Stefani se vydala na sólovou dráhu. Pilotním singlem "What You Waiting For", který se stal hitem rádií. Producentsky se na albu podílala nejvýznamější jména současného popu jako Andre 3000 (Outcast), The Neptunes, Nellee Hooper a co se týče autorů, tak Gwen se sama podílela skoro na všech písničkách, nicméně jí v tom pomáhali Linda Perry (Pink, Christina Aquilera) či Dr Dre a na albu vystupují jako hosté New Order či Eve.
Mezi její největší hity patří What you waiting for, Rich girl, Hollaback girl nebo Cool
Gwen má za sebou filmovou roli v Oscarovém filmu Letec, kde si zahrála po boku Leonarda di Capria.

Emo Smajlíci

27. července 2007 v 14:13 Emo
Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us
Supééééér! konečně jsem se jich dopátrala-ano,ano emo smajlíci,konktrétkně azuzephre(emo houbičky♥)..njn,tihle smajlíci budou součástí mého nového designu xD

Soutěž o Nej Blog - 2 Kolo

27. července 2007 v 11:58 Soutěže a Anketky
Tááág,i když jsem psala,že další kolo bude v "sobotu",rozhodla jsem se,že bude v pátek-proč ta,změna?no protože ten článek nebyl už dlouho vidět a do soboty se mi nechtělo čekat xD..prosté,že?...A místo 15.lidí postoupí do 2. kola jen 13 lidí,proč ta změna?Protože 0 hlasů mělo jen pár lidí,né pět a taxem si řekla,že dám pryč i lidi s 1 hlasem-doufám,že se na mě "takoví"nebudou zlobit...Á konec předmluvy:Tady jsou postupující.↓ Jo a jen tak mimo..do 3.kola postupuje 10 lidí..máte obrovskou šanci..vypadávajá jen tři,pokud zase nebude mít např 8 lidí stejný počet hlasů...A 2.kolo končí za týden,tedy v pátek 3.8.2007
2.Citronek
www.citronek-cz.blog.cz
12 let
3.romcik27
http://romcik27.blog.cz/
16 let
5.domčik
www.nudastop.blog.cz
12 let
6.aaani
www.aaani.blog.cz
14 let
8. Roxy.girls
www.paprickion.blog.cz
13 let
11.Janiška
www.sandra-pink.blog.cz
17 let
13.Olis
www.l0l.blog.cz
11 let

eee..New Design!Zase xP

27. července 2007 v 10:33 Designy blogu
Hmm..si říkáte jaká jsem praštěná,když "ob den"měním design..Ale já si řekla:"Musím design blogu změnit víc radikálně,ale aby podstata "tohoto"blogu zůstala.Ta podstata je propagovat emo styl!"...Klikací ikču jsem taky radikálně změnila:Místo animované jsem udělala vhodnější obyčejnou↓Zde mi zase můžete psát jaxe vám ta "radikální" proměna zamlouvá..A napište mi aspoň jeden komentář,protože při minulé změně designu,mi nikdo nenapsal jaxe mu líbí,a to mě dost mrzelo..

Dvě cenky od Terunqy♥

26. července 2007 v 20:08 Bleskovky
A jedna od Pretty*


Red Hot Chilli Peppers

26. července 2007 v 19:15 | http://keka.blog.cz |  Red Hot Chilli Peppers
Základem vzniku Red Hot Chili Peppers bylo to, když se na střední škole Fairfax High School potkali dva pozdější dlouholetí kamarádi Anthony Kiedis (1.11. 1962, narozen v Grand Rapids, Michigan) a Michael Balzary (16.10. 1962, narozen v Melbourne, Austrálie). Oba dva neměli jednoduché dětství, protože pocházeli z rozvrácených rodin. Anthony vyrůstal u svého otce, který ho velmi ovlivnil (bohužel k horšímu - Anthony si mohl dělat takřka všechno, co chtěl a otec vůbec nedbal na jeho výchovu). Otec (vystupoval pod jménem Blackie Dammet) se živil jako herec u béčkových filmů Hollywoodu. Stejně jako otec si i Anthony zahrál v pár filmech (pod názvem Cole Dammet). Relativně nejslavnější byl jako syn odborového předáka ve snímku F.I.S.T, kde si zahrál po boku Sylvestera Stallone. Když Anthony nastoupil na Fairfax bylo mu 15 let. V té době chodila na Fairfax i nerozlučná dvojce přicházející ze židovské komunity v L.A. - Hillel Slovak (původem z Izraele) a Jack Irons (narozen v Los Angeles). Tato dvojice založila v roce 1977 s dalšími studenty kapelu Another School, později přejmenovanou na Anthem. Kiedis a Flea se s Anthem dobře znali a již před maturitou v roce 1980 s nimi občas zkoušeli. Z Anthym vznikly dvě kapely s téměř totožným složením - What is this? a zárodek příštích RHCP často měnící názvy.
V létě 1983 se Red Hot Chili Peppers definitivně zrodili. S názvem podle kvintetu Louise Armstronga přišel Kiedis. Smlouva s americkou pobočkou společnosti Emi zněla na jméno kapely, ale Slovak s Ironsem začali váhat, zda podepsat druhou smlouvu, když už jednu měli jako What is this?. Nakonec ji nepodepsali. Takže první album s prostým názvem Red Hot Chili Peppers (1984) se natáčelo bez nich. Jako kytarista byl přizván studiový hráč Jack Sherman a za bicí povolal Flea kamaráda Cliffa Martineze. Pak se kapela vydala na turné. Po návratu z turné byl vyhozen Sherman a začátkem roku 1985 nastoupil do kapely Hillel Slovak.
Už se Slovakem vznikla další deska Freaky Styley (1985). Poté se kapela opět vydala na turné. Pro bubeníka Cliffa Martineze to byly poslední měsíce spolupráce, protože vzápětí byl nahrazen Jackem Ironsem. A tak parta kamarádů ze střední školy byla kompletní.
Třetí album The Uplift Mofo Party Plan (1987) bylo první, keré se dostalo do TOP 200. Některé další nahrávky např. Hendrixovo FIRE vyšly až další rok na EP Abbey Road (1988) Následovalo první evropské turné. Vyčerpáni se vrátili do Los Angeles a individuálně odpočívali. V sobotu 27.6. 1988 večer zemřel na předávkování heroinem a kokainem ve svém bytě Hillel Slovak. Následkem tragédie soubor na několik měsíců přestal existovat. Jack Irons se zhroutil, byl dán rodiči na krátké psychiatrické léčení a už nikdy se do skupiny nevrátil. Kapela se přeci jenom znovu dala dohromady.
Do definitivního obsazení byl přijat mladičký fanoušek kapely John Frusciante (narozen v roce 1970), který jim svými způsoby a hrou připomínal zemřelého Slovaka. Lákalo je také, že nikdy nevystoupil s žádnou kapelou. Na post bubeníka byl do kapely přijat Chad Smith (25.10. 1962, St. Paul, Minnesota). V tomto složení vydala kapela desku s názvem Mother´s Milk (1989). Brzy získala první zlatou desku a pozornost vzbudily i oba singly. Památce Hillela Slovaka věnované a jím inspirované Knock Me Down a úprava písně Stevieho Wondera Higher Ground. RHCP prorazili i komerčně, aniž by přišli o úctu kritiky. Až do dubna 1990 trvalo rozsáhlé světové turné. Po personální stabilizaci se kapela chystala natočit další album.
V září roku 1991 vyšlo dosud nepřekonané, vrcholné album RHCP Blood Sugar Sex Magik. Deska se dostala až na třetí místo albového žebříčku. V dubnu 1992 byla platinová. Z tohoto alba pochází největší hity RHCP: Give It Away, Under The Bridge, Suck My Kiss. Další vzpomínkou na Hillela je My Lovely Man. Následovala různá ocenění. Cena MTV pro Nejlepší hardrockovou zpívanou skladbu, v únoru 1993 Grammy za Nejlepší zpívaný hardrockový výkon. Úspěchy podpořili dalším koncertováním, předkapelu jim dělala třeba Nirvana. 7. května 1992 oznámil své pevné, nezměnitelné rozhodnutí odejít ze skupiny John Frusciante. Jeho závislost na drogách se přestávala snášet s rostoucí popularitou. V následujících letech natočil dvě zajímavá, ale komerčně neúspěšná sólová alba.
Během dalších 2 let se na postu kytaristy vystřídali málo známí Arik Marshall, Zander Schloss a Jesse Tobias. Třetí vydržel pouhý měsíc. Zkoušeli jednat s někdejším kytaristou Jackem Shermanem, ale jeho požadavky odmítli akceptovat. Nakonec přemluvili Dava Navarra (7.10. 1965, Santa Monica). Mnohokrát odkládané album One Hot Minute vyšlo v roce 1995. Toto album se výraznějšího úspěchu nedočkalo. Odřeknuté koncerty, stále větší drogová závislost, motocyklové nehody a nakonec odchod Navarra přivedly RHCP na samý pokraj definifivního konce. Musel opět zabojovat neúnavný Flea. Dohodl se s vyléčeným Fruciantem a předsvědčil Kiedise o nezbytnosti skutečného zbavení se závislosti.
Album Californication (7.6. 1999) se jeví dobrým startem do další hudební kariéry této kalifornské kapely. Kiedis zpívá civilněji, jako by šetřil hlasivky, v doprovodu je více sborů. Z tohoto alba vzešlo hned několik hitů: pomalejší Scar Tissue či Otherside anebo svižnější Around The World. Návrat skupiny byl pečlivě zajištěn propagačními koncerty na různých místech světa a mnoha rozhovory pro tisk. Další skvělé album přišlo na svět v roce 2002 a bylo jím By The Way. To znmená, že se návrat podařil. Nejnovější deska je Stadium arcadium, kterým v rámci svého turné navštívili i podlouhých 10 letech matičku Prahu a její Sazka arenu...

Bleskovka č 16.

26. července 2007 v 14:04 Bleskovky
1.Kdo to je?
2.Alespoň 2 songy od ní
3.Posloucháš ji?
4.Líbí se ti můj blog?
5.Sem napiš co ti tu chybí-jestli ne,nedostaneš diplom/klikačku (nepiš,že nic)
6.Chceš Klikací ikonku,nebo diplom?
7.Co na ni/něj?

Kelly Clarkson

26. července 2007 v 11:37 | http://blog27love.blog.cz |  Kelly Clarkson
Je vděčná, že její dětský sen být námořní biolog se neuskutečnil, a místo toho se stala všeobecně známou osobou a to díky svému hlasu, který oslovil spoustu diváků v září 2002 kdy byla zvolena vítězkou soutěže American Idol.
24 letá Kelly z Texasu prožila přibližne přes deset týdnů na jedné z nejúspěšnějších televizních soutěží v americe. Fakt je, že Kelly nikdy neměla hodinu profesionálního zpěvu, a při tom získala ve finále 57%. Ve skutečnosti je její hlas přírodní , přirozená a normální část jejího života. Tudíž krása jejího hlasu byla poznána čirou náhodou.Ve třinácti letech zpívala v koridoru v Pauline Hughes na střední škole v Burlesonu, Texasu, když jí učitel žádal o připojení ke sboru. "Dokud jsem se nepřidala ke sboru, tak jsem do té doby nevěděla co se svým hlasem dokážu. Můj učitel na mě tlačil už od začátku, protože věřil, že ve mně něco je. Postupem času jsem se dostala na úroveň mých starších spolužáků". Její klasický trénink skrze sboru byl, jak popisuje, "mojí zásadou je, abych svůj hlas přizpůsobila různým stylům hudby". Vyvinula se rychle a zanedlouho oslovila publikum v celostátní soutěži American Idol. Zatímco si měla vydělávat jako servírka, lékárnický asistent,ve filmovém divadle a dokonce v zoo.Byl to spletitý osud, který ji doprovázel k cestě za hudbou. V době, kdy se Kelly stěhuje do Los Angeles, začíná posílat svá demíčka do různých hudebních studií a to byl jeji způsob se dostat na příčku hudebního průmyslu a nějak začít. To se náhle změnilo na něco strašného, kdy její byt shořel a zárověň přišla o všechno co měla.Byla to její nejlepší kamarádka Jessica, která navrhla, aby Kelly zkusila šanci na American Idol. Kelly o tom nic nevěděla, a tak řekla: "Já jsem do toho šla jen z legrace, abych si to jen zkusila a teď jsem tady :)".Idoly, které Kelly má jakou jsou: Bette Midler, Reba McIntyre, Gwen Stefani a Aerosmith. Tihle všichni Kelly ohodnotili a potom se upsala u RCA a v roce 2003 vydala své debutové album se singly "A Moment Like This, Before Your Love".První singl, který natočila se ihned, a to myslim doslova, dostal na první místo v Billboard Charts. Finální desítka, která se dostala do finále se vydala po státech, aby zahráli svým fanouškům a to ze Seattlu až do New Yorku.

Mika

25. července 2007 v 20:36 Online Hudba

Picty - Pusinečky

25. července 2007 v 20:26 Picty