Říjen 2007

Videika ze Simpsons Movie

22. října 2007 v 15:09 Ostatní
Originální verze :↓
Upravená verze LoL xD:↓


Hodnotila jsem blog Kaťuly

19. října 2007 v 15:45 Hodnotim Blogy!
Pokud se nebojíš,nech si ode mě zhodnotit blog...Klikni sem vyplň přihlášku a mé hodnocení ber s rezervou ;o) LoL

Bleskovka č 29.

19. října 2007 v 14:57 Bleskovky
1.Blíží se Hallowen..Víš kdy právě je?(datum)
2.Prožíváš tento svátek nějak významně?
3.Ve kterém státu myslíš,že Hallowen vznikl?
4.Líbí se ti můj blog?
5.Nechceš spřátelit blogy?(jestli nějaký máš)
6.Chceš Diplom nebo klikací Ikonku?
7.Co na něj/ni?
PS:Beru i špatný odpovědi ;o)

Diskuze na Téma : Avril

16. října 2007 v 15:39 O Av
Já osobně Avrilku,žeru..Je to moje nejoblíbenější zpěvačka.Taky ji tak zbožnujete?Čím Vás tak zaujala?Zde pod článkem se můžete vyjádřit↓,a mimo to,dnes tedy v Úterý 16.10.2007 je Av online na www.stardoll.com tam se jí můžete zeptat na co chcete,pochopitelně že anglicky..No já ji psala,uvidím,jestli mi odpoví :o)

Ewa Farná - Životopis

16. října 2007 v 15:25 Eva Farná
Ewa Farna je mladá talentovaná rocková zpěvačka, která po své debutové desce Měls mě vůbec rád přichází s druhým albem s názvem Ticho.

O prázdninách Ewa relaxovala prací, což je, jak sama tvrdí, její nejoblíbenější činnost. Se svojí kapelou odehrála na desítky koncertů a festivalů, s fotografem Ondřejem Pýchou nafotila kolekci fotek na promo svého "Ticha" a ve studiu dokončila polskou verzi debutového alba "Měls mě vůbec rád", jež na polském trhu vyjde u Universal Poland.

Ewa toho stihla za poslední rok opravdu hodně. Její první deska "Měls mě vůbec rád" se stala "Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" v anketě Deska roku Allinaz 2006 , letos v červnu převzala od Universal Music platinovou desku za prodej více než 20.000 nosičů. Vyhrála titul "Objev roku Českého slavíka 2006", "Objev Ro(c)ku" časopisu Rock & Pop, "Objev roku" hudební televizní stanice Óčko, "Nejlepší zpěvačka" v dětské anketě Jetix Awards, atd.

Enrique Iglesias - Životopis

15. října 2007 v 15:05 Enrique Iglesias
Datum narození: 8.5.1975

Místo narození: Madrid(Španělsko)

Enrique se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové, kteří žili odděleni od jeho tří let. V osmi letech se mladý Enrique přestěhoval do Miami za svým otcem. Přestože jeho dětství bylo do jisté míry stvořené pro úspěch díky úspěchu jeho rodičů, přesto Enrique nebyl zhýčkaný a nevyužíval svého postavení. Vyrůstal stejně jako ostatní jeho spoluvrstevníci nijak výjimečným životem.


Po roce studia obchodní univerzity v Miami se nakonec rozhodl pro vlastní pěveckou dráhu. Začínal v roce 1995 pod pseudonymem Enrique Martinez, který měl přicestovat do Španělska ze Střední Ameriky. Kvůli tomu aby nebyl pod palbou kritiků si vytvořil tuto identitu.

Jeho pravé jméno si ho všude našlo, a proto když odjel natáčet své první španělsky zpívané album pojmenoval jej Enrique Iglesias. Po natočení následoval obrovský úspěch, prodalo se více než 6 miliónů nosičů a Enrique získal ocenění Grammy. Předtím, než natočil první anglicky zpívané album se stal známým především v latinském světě.

Hodnoceni od LorinQy

14. října 2007 v 15:15 Hodnotim Blogy!
za toto krásné hodnocení moc děkuju.. :o* pokud budete chtít zavítat na její blog klikněte sem

Nevada Tan - Historie

14. října 2007 v 14:59 Nevada Tan
Nová německá skupina s názvem Nevada Tan je z Hamburgu, chlapci zpívájí směsku rocku a rapu.. Tvoří jí 6 kluků - Franky (19 let, zpěv)..Timo (20 let, rap a kytara)..David (18 let, kytara klavír a zpěv)..Linke (19 let, basová kytara, kytara a zpěv)..Jan (18 let , DJ).. a Juri (20let, bubny)..Nevada Tan byli předkapelou Killerpilze..Jejich prvním singlem je Revolution..v březnu vyšlo jejich nové album..
Brutální vznik názvu .. Jak vlastěn vznikly Nevada Tan?.. mno docela dobře..Taky jste slyšeli tu historku jak 11ti letá holčička jménem Nevada Tan zabila "brutálně - žiletkou" svojí spolužačku - wiz klip "So wie du" =) tag se na něj mrkněte..;o)je to mazec..

Avril - videa

12. října 2007 v 21:08 Klipy
Tyhle songy mě "nastopro"dostaly ;o)

Hodnotila jsem 1 Blog

12. října 2007 v 19:39 Hodnotim Blogy!
Pokud budeš i ty chtít zhodnotit blog klikni sem a vyplň přihlášku,budu se těšit ;o)


Rekonstrukce ukončena x)

12. října 2007 v 18:33 Moe Tvorba
To byla rychlovka,co? x)..Jak vidíte mojí inspirací byla Avrilka a photoshop,bez nich byl takový blend nikdy nevyrobila..Snad se vám líbí víc než "War Sheep" LoL..Víc k tomu neřeknu,páč nwm co,teď vy byste se měli vyjádřit x)..No a jen na závěr,snad se budu blogu věnovat víc než doposud,ale nwm nwm x)

:P

11. října 2007 v 16:32
REKONSTRUKCE!!