Prosinec 2007

Moe Vánoční Phota

31. prosince 2007 v 14:21 O mě
Jaxte jistě (ne)poznali,tohle mám být já :o).Hnus,co?.Ale jak vidíte tu boží čepku,co mám na hlavě ♥Ale abych nezůstala jen u jednoho dárku,vyfotila jsem vám i vostatek.Ale to už bude na Vás,jestli budete mít sílu,projet všechny fotečky..Za jejich kvalitu ale neručím!

Avril Lavigne - Girlfriend Remix

30. prosince 2007 v 20:58 Klipy

Tak tohle video jsem objevila čistě náhodně.Nwm jestli ho znáte,ale já ho až do teď neznala a uplně mě nadchlo :o),ale mám dojem,že jsem nějaké fotky z tohohle videa viděla někde na netu..no nwm..Co Vy na něj?

Souboj Blendů,Hlasuj!

30. prosince 2007 v 20:16 Moe Tvorba
Čawky,lidičky! :o)..Včera jsem si dala tu práci a vytvořila 2 blendy.Bohužel se ale nemohu rozhodnout,který z něj by se Vám více líbil a tím pádem,bych ho dala zde jako design na blog.Vím,není to nic světoborného,ale Vašeho názoru si cením :o)
Pls,hlasujte v anketce pod článkem..

10 Důkazů,že Tvůj Táta je kouzelník

28. prosince 2007 v 21:50 Kravinky
1.Jeho škoda 120 umí vytáhnout 220 km/h
2.Žákovskou podepisuje neviditelným inkoustem.
3.Jakmile jde o domácí práce je hluchej jak poleno

12 věcí,co Tě naučí jen Máma xD

28. prosince 2007 v 21:38 Kravinky
1) Jen maminka tě dokáže naučit OCENIT DOBŘE UDĚLANOU PRÁCI:
"Jestli se hodláte navzájem zabít, udělejte to laskavě venku - právě jsem uklidila!"

2) Jen maminka tě naučí NÁBOŽENSTVÍ:
"Modli se, aby to z toho koberce šlo dolů!"

3) Jen maminka tě naučí LOGICE:
"Proč? Protože jsem to řekla!"

4) Jen maminka tě naučí PŘEDVÍDAVOSTI:
"Ujisti se, že máš čisté prádlo, co kdyby se stala nějaká nehoda!"

5) Jen maminka tě naučí IRONII:
"Ještě chvíli breč a já ti k tomu dám skutečný důvod!"


Hlasováníčko

26. prosince 2007 v 13:44 Moe Tvorba
Jelikož se blíží konec roku,přpravila jsem pro Vás takové malé překvapení.Jde o DESIGNy mého blogu.Ukol je takový,že budete až do Silvestra hlasovat v anketce pod článkem,který můj design se Vám nejvíc líbí a pravděpodobně na Nový Rok dám ten Nej design na blog :o).Dobrý ne?tak hlasujte pro tyhle designy:
č 1

Hodnotila jsem 2 Blogy

26. prosince 2007 v 13:22 Hodnotim Blogy!
Též po delší době jsem se vrhla na hodnocení Vašich blogů.Sice to hodnocení není nic moc,ale snažila jsem se :o).Poku ještě někdo z vás bude chtít zhodnotit blog, klikni sem a vypiš přihlášku.
První hodnocenej blog patří habale

Zzzima x)

25. prosince 2007 v 22:28 Picty


Tak co Vánoce..?

25. prosince 2007 v 21:12 News
Tak po delší době se zase hlásím,páč blog.cz měl "menší" problémy,ale to není důležitý.Vlastně jsem se Vás přišla zeptat,co jste včera dostali za dárečky :o).sice vím že se mnou moc nekomunikujete,ale pokusit se můžu.
Já jsem dostala dárky,které mě dostaly a možná jestli budu mít čas některé z nich "vyblejsknu",ale pro zatím je zde pouze vypíšu,a seřadím je podle toho,který dárek mi udělal největší radost:
New CD Avril

Vznik Vánoc

25. prosince 2007 v 20:45 Významné Svátky
Vznik Vánoc - trocha historie.
Vánoce jsou hned po Velikonocích nejstarším křesťanským svátkem. Původně však šlo o pohanské svátky, související se zimním slunovratem. Pohané věřili, že se každý rok touto dobou, v noci z 24. na 25. prosince, kdy po několika měsících dochází k prodlužování dne, opět zrodí bůh Slunce. Slunovrat oslavovali půstem, nočním bděním a nejrůznějšími obřady, které měly usmířit bohy a zajistit bohatou úrodu.

Začátky Vánoc spadají do přelomu třetího a čtvrtého století. První zmínku máme v kalendáři řeckého umělce Furia Dionysia Philocala z roku 354. Kalendář ovšem vznikal podstatně dříve, takže se předpokládá slavení vánoc v Římě už kolem roku 330.
V Římě bylo v té době zvykem slavit narozeniny velkých mužů v některý významný den, pokud nebylo známo skutečné datum jejich narození. Křesťané chtěli podobně uctít narozeniny svého Pána a protože z evangelia nebyl znám skutečný den jeho narození, zvolili si 25. prosinec. Proč právě toto datum? Datum narození Ježíše se snažili teologové zjistit už od 3. století. Přitom přišli k přesvědčení, že Jan Křtitel se narodil o letním slunovratu, kdežto Kristus, vzhledem k údaji podle evangelisty Lukáše, byl počat o jarní rovnodennosti. Musel se tedy narodit o zimním slunovratu, který připadal na 25. prosinec .Tento den byl v Římě slaven proto, že slunce nabralo novou sílu, kdy se ,,znovu zrodilo", proto byl vhodný pro uctění Krista, který je ,,sluncem spravedlností - světlem světa". Svátek se rychle šířil do celého křesťanského světa.

Sk8 Boty "ADIO"

21. prosince 2007 v 13:28 SK8

Změna Designu..

17. prosince 2007 v 16:15 Designy blogu
Jelikož se blíží ty vytoužené Vánoce♥ všechno se mění..Ať už příroda,okenní výzdoba,naše nálada se podřizuje vánočnímu ladění ect..Proto jsem ani já nemohla zůstat pozadu,změnila jsem blogový design.Některé z Vás zklamu,protože jste asi čekali něco "vánočnějšího".Stejně si ale myslím že většina konkurenčních blogu bude mít na záhlaví vánoční motivy,tak proč se od toho vostatku nelišit?
Teď už k samotnému vzhledu...Po dvou érách záhlaví s Avril jsem se teď nachvíli vrátila k tomu,k vůli čemu jsem tento blog založila.Ano mnozí tušíte jsou to Green Day.S tímto záhlávím jsem se nepárala,protě bleskl mi hlavou takový nápad,tak proč se mu bránit?
No nic na Vás teď bude okomentovat můj new design.Ale jak Vás znám stejně tu nic nenapíšete.Proč byste se taky namáhali,že?

Heh..Veselé Vánoce xD

3. prosince 2007 v 19:43 Kravinky
Kofola si pro nás připravila opravdovou "lahůdku":oD.Je to jednoduché prostě kliknete na obrázek zobrazený níže,vyplníte údaje které na Vás "sedí".Pak kliknete na "náhled pohlednice" a užíváte si srandy kopec :oD

Billie by se Divil [?]

2. prosince 2007 v 9:22 Ostatní
Tady jsem našla pár videí týkající se populárnosti Green Day v Superstar :oD