Únor 2008

Soutěž o Nej Blog - 2 Kolo

29. února 2008 v 14:51 Soutěže a Anketky
Ahojky,jakjistě víte,je pátek něco kolem půl třetí,a právě tímto dnem končím první kolo SONB,které dopadlo takto:
(Pod perexem)

Rekonstrukce x'(

27. února 2008 v 18:35 News
Tak jak je uvedeno už v nadpisu,rozhodla jsem se zrekonstruovat písmo jak v rubrikách tak v nadpisech.Hodně z Vás si stěžovalo,že nemůže přečíst věci jako "M0€ Tw0rß@" apod..Tak abyste byli spokojeni,rozhodla jsem se Vám vyhovět,ale nebude to jen tak,jelikož takto vedu tento blog skoro rok.Tudíž mi to přepisování zabere mnoho času.Také je tu prozatimní problém s rozcestníky,které se pokusím dát co nejdřív dohromady.To by bylo asi vše snad jen má oblíbená fráze :"Chceš hlásnout v SONB? Vážně? Tak klikni sem a hlásni pro Tvého favorita x)"
Toť vše Vaše G.

Že by Signa..?xD

25. února 2008 v 16:16 Moe Tvorba
Chceš hlásnout v SONB? Vážně? Tak klikni sem a hlásni pro Tvého favorita x)
Tohle jsem vytvořila,až budu mít víc času taxem toho ještě navytvářim víc xD,ale prozatim jen 1 signa s Av x)
(pod perexem)..

Avril - Shoot from Wedding

25. února 2008 v 13:28 Akce
Chceš hlásnout v SONB? Vážně? Tak klikni sem a hlásni pro Tvého favorita x)

3x Hodnocení Mého Blogu

24. února 2008 v 13:15 Hodnotim Blogy!
Ale pozor já tky hodnotim blogy,tak pokud máš zájem klikni zde ,vyplň přihlášku a čekej,až ti dám vědět na blog x)
1.Hodnocení od miss lool ..

Soutěž o nej blog..1. kolo

22. února 2008 v 14:29 Soutěže a Anketky
Emh ehm..Dnes zahajuji Soutěž o nej blog.V existenci mého blogu je to už druhá takováhle soutěž.Tentokrát se Vás přihlásilo míň,ale přeje jen tolik,aby soutěž mohla dnes začít.Hlasovat můžete pro následující soutěžící do pátku 29.2. 2008,do 14:00,Kdy vypadne jeden soutěžící s nejmenším počtem hlasů...Vypadnout může i Váš favorit,ale aby se tak nemuselo stát hlásněte pro jistotu v anketce pod článkem.To by mělo být tak vše..Ješte ale upozorním aby nebyly hádky:Do téhle soutěže se mohly zapojit i sblogy!..
A ty jsou ti soutěžící x)
(pod perexem)

Soutěž o nej Blog - Přihlašujte se!

18. února 2008 v 16:00 Soutěže a Anketky
Po delší době se zase pouštim do vyhlašování nějaký soutěže.Dala jsem Vám na výběr z několika možností a Vy jste si vybrali právě SONB,tak ho máte mít.Přihlášky pište v tomto tvaru :Přezdívka; adresa tvého blogu do pátku 22.2. 2008 do 14:00 hod,kdy budu soutěž zahajovat,ale podmínkou bude,že Vás přihlášených musí být alespoň 8 lidí,jinak to nemá smysl,ale pokud se přece tak stane,že Vás bude míň,přihlášení prodloužím o týden (tj.o další pátek).
toť vše Vaše G. xD

Billie má dnes Narozky x)

17. února 2008 v 16:49 O Green Day
Je to tady!Dnes,ano dnes přesně 17.2. 2008 slaví 36. narozeniny frontman skupiny Green Day a můj Idol Billie Joe Armstrong x)
Kdybych mu měla šanci popřát,znělo by to cca takto: Přeji Ti fakt vše nejlepší,aby se Ti dařilo ve všem co je pro Tebe důležitý ať už rodina nebo kariéra.Tky bych ti ze ♥ přála abys společně s ostatními členy kapely vydali tento ro(c)k další desku,která by zase dobyla svět x)
Mám Tě mocinky ráda xD

Uff Další Image .. xD

17. února 2008 v 10:22 Designy blogu
Co dodat,zase jsem se pustila do změny designu.Mě se ta změna docela zamlouvá..teda minulej design byl horší myslim,jinak "orange design" jsem ještě nikdy na svém blogu neměla xD.No a hlavní hrdinkou tohoto designu není nikdo jinej než Av x).
Byla bych ráda kdybyste vyslovili svůj názor k Designu..kuji xD

Jak Blendovat v Photoshopu

10. února 2008 v 12:32 Vytvoř si...
Kopírovat návody není "zatím" v mé oblibě,ale pro tentokrát udělám výjimku,jelikož vím,že bych asi takový návod nikdy nesvedla a tky se musím přiznat,že díky tomuto návodu jsem se konečně trochu blendovat naučila x) Tady je zdroj..

Sekyra VS. Motorovka

10. února 2008 v 12:12 Kravinky
Aby jste si mohli porovnávat jednotlivé body klikněte na "celý článek"..
Sekyra
1.Ušetříte za kladivo
2.Na čundru s ní uděláte parádu
3.Jede na ruční pohon

o5 Změna Designu..Úža co? xD

7. února 2008 v 18:46 Designy blogu
okay,okay..možná až tak úža není,ale je to můj čistě první opravdu "vyblendovaný" blend..Jako vždy s Avrilkou xD.Mě osobně se tento design líbí a co vám?
Mimochodem mám dneska (7.2) Sváteček x).Takže mě potěšíte,když pod tento článek napíšete,jak se vám tento design líbí,ale můžete mi i popřát prostřednictvím komentáře.. xD.Nn není to podlejzání x)..A tady je už ten slibovanej design:


PŘÍPADY ICHTILA EMANA

4. února 2008 v 16:02 Moe Tvorba
Podotýkám,že tento příběh nemá být žádná parodie,ale je to výplod čistě mé fantazie,tky neručím za nechtěné překlepy,díky za pochopení... Greenda (autorka)
1.PŘÍPAD
Je právě 7 hodin ráno,pořád ještě ležím v mé vyhřáté posteli,přikryt peřinou s potiskem Mickey Mouse.Být po mé vůli,dnes nevstanu.Ale najednou vidím za oknem mou sousedku Betty Marklovou.Je to šílená žena,a proto se snažím předstírat,že nejsem doma.Peřinu hodím přes hlavu a čekám-čekám asi 2 hodiny pod mým úkrytem,zcela obrán o vzduch-jsem přidušen.Nic jiného mi nezbývá než odkrýt Mickey Mouse a nadechnout se vzduchu,ale co když Marklová pořád ještě civí do mého okna?!Ale co,jedna blbá sousedka mě nepřipraví o život.I když v mém případě by to bylo osvobozující.

Fotila jsem.. LoL xD

3. února 2008 v 17:52 O mě
Fotila jsem,co se mi dostalo pod ruku xD (sněžnou kouli a moje (ne)povedené výtvory xD) poznali byste je? x)
klik na celý článek..

Víš že..?

2. února 2008 v 16:27 Kravinky
  • Když olízneš poštovní známku, spolkneš přitom jednu desetinu kalorie.
  • Odpoledne jsou tvoje nohy větší, než ráno! Boty si proto kupuj vždycky jedině odpoledne nebo večer, nebo se do nich druhý den nevejdeš:-)
  • Asi 350 000 lidí se teď nachází ve vzduchu - ano, ano, v letadlech po celém světě je teď právě zhruba tolik cestujících.
  • Jablka, cibule a brambory mají tu samou chuť! To, co je od sebe odlišuje, je jen a jen vůně.