Únor 2009

V jednoduchosti je krása..?

28. února 2009 v 14:59 Designy blogu

nebudu to tady rozvádět..dess se ni docela líbí,pokud se nelíbí Vám,je mi to jedno nechoďte sem,stejně tu nechodíte..sry za vostrá slova,ale nejsem zrovna v nejlepší náladě..btw:ten líbající se pár je z pravděpodobnýho alba Green Day <3,který vydají v květnu..mám nesmírnou radost,chápete po 5 letech NEW CD !! xDNávrat?..uvidíme..

28. února 2009 v 14:47 News

Čáu x)..divím se,že sem píšu..vlastě ani ne..říkala jsem si že se sem koncem února vrátím..ehm,na Avrilscreative to trochu vázne a nece se mi tam psát několikrát po sobě..raděj dám přednost druhým..Určo jste si všimli NEW dessu..je obyčejnej,ale mě se líbí,páč v jednoduchosti se skrývá složitější záměr.. xD..P.S..choďte na Avrilscreative a pište komenty..začněte si na ic.cz zvykat ..proč?...to Vám zatim neřeknu,není to jistý..

Pozastavuju..Končím..je to na Vás!

13. února 2009 v 18:23

Tak lidi,už mě to tady vážně nebaví..jednak proto,že Vás tu chodí hodně málo..ani s kometářema to není žádná sláva..Třeba nějaký blog má za hodinu u nějakýho článku tolik komentářů,co já za týden..Říkáte si,že to se časem zlepší..ale nezlepší..tenhle blog mám už druhým rokem a já nechci věčně čekat na lepší časy,který stejně nepříjdou..
Nemám proto už chuť přidávat články,nedokážete ocenit moji snahu..tím myslím tu výzvu ke společnému blogu..asi Vás nemá moc lidí rádi Av..Jo a ještě je tu jedna věc,když už jsem zmínila "ten blog"..s h!hinkou jsem se dohodla,že GFX-Avril přestěhujeme na web,který je témeř hotov a tak budu většinu času trávit na Avrilscreative..Budete namítat,že neumíte pracovat s webem..já to ale taky neumím,jsem úplný začátečník!!!..Já Vás ale k ničemu nenutím..klidně to tady můžu i po tak dlouhý době zabalit..Je to na Vás!

Mám svátek!

7. února 2009 v 10:00 O mě
jojo..Dnes mám svátek nebo jmeniny,prostě je Veroniky!! xD.Ani nwm proč to sem píšu,možná jen proto,že někteří ještě neví,jaxe ve skutečnosti jmenuju..xD..Taky možná proto,že tady moc článků nepřibylo,i když jsem minulý týden slibovala opak xD..možná taky proto,že svátek mám stejně jako narozky jednou do roka xD

NEW BLOG!

6. února 2009 v 18:02 News

Čusky!..Mno nelekejte se,na tohle blogu budu pracovat stále.Ten NEW blog chci mít asi tak se čtyřma z Vás!..Tím apeluju na moje nejvěrnější SBčka,který mají rády Avril.. xD..jmenuje se GFX-Avril Pokud budete mít zájem přečtěte si Pravidla a si z Vás vyberu...Možná si tam všimnete,že Menu se nachází v záhlaví..sice není tak postavené,jak bych si představovala..ale myslím,že celkově dess ujde..A taky se chystam blog trochu doladit,ale už je celkem v cajku xD..Pokud Vás zajímá heslo,řeknu ho jen těm,který příjmu ;)


Cenky od h!hi z Chall

2. února 2009 v 14:18 Soutěže a Anketky
U hihinky jsem obdržela Dvě druhý a jedno první místo .Konurence byla velmi vyrovnaná-proto si toho tak cenííím x)..Díky♥


Cena z VGS od Katchen[Q]y_y_^^

2. února 2009 v 14:14 Soutěže a Anketky
WoW!patří mi druhý místo,fakt kuji Kači a sorry,že je to tu tak opožděně..